خانه

OWO INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8

OWO INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

OWO شرکت بازرگانی بین المللی، محدود

Changzhou OWO شرکت بازرگانی بین المللی با مسئولیت محدود توسط سه تولید کننده در سال 2017 تاسیس شد، محصولات اصلی ما: رانندگان موتور DC و کنترل، بدون درز DC آب پمپ، محصولات صنعتی الکتریکی و قطعات خودرو و لوازم جانبی.

60 درصد از محصولات ما توسط بنیانگذاران تولیدی ما تولید می شود، محصولات ما عملکرد پایدار و قابل اطمینان با پشتیبانی فنی قدرتمند است، بنابراین ما می توانیم راه حل های جامع محصول را برای مشتریان خود با توانایی توسعه رقابتی ارائه دهیم. ما تخصص و تجربه در محصولات صنعتی الکتریکی، ما دارای فن آوری هسته ای فوق العاده ای هستیم و خط تولید بالایی داریم، حتی ما دارای میکروچیپ کنترل OEM خودمان هستیم. به عنوان بسیاری از محصولات OWO به طور مستقیم از تولید کنندگان (بنیانگذاران ما) آمده است، محصولات ما قیمت رقابتی تر بیشتر، توانایی توسعه قوی تر، پاسخ سریع تر و خدمات حرفه ای است.

هدف OWO ، ادغام منابع مزایای تولید کنندگان برای ادغام اداره بازاریابی در خارج از کشور و ارائه خدمات حرفه ای است. ما دارای 6 بخش عملیاتی از جمله بخش بازرگانی بین المللی، بخش مهندسی، بخش خرید، بخش کنترل کیفیت، بخش تدارکات و بخش مالی، بنابراین ما کامل سیستم مدیریت و محصولات قابل اعتماد برای مشتریان ما بیشتر راضی است، بیشتر از انتظار می رود.


مزیت OWO:

توانایی تحقیق و توسعه قدرتمند، مدیریت استعداد، مدیریت عملیات، مدیریت زنجیره تامین، توسعه بازاریابی.


توانایی تحقیق و توسعه قدرتمند:
ما 8 نفر از مهندسین حرفه ای داریم شامل 2 مهندس صنایع الکترونیک، 2 مهندس نرم افزار الکترونیک، 2 مهندس برق و 2 مهندس صنایع می باشند.

مدیریت استعداد:

استعدادها را در بر میگیرد، استعدادهای گنج، بهبود استعدادها مهمترین هدف ما در مدیریت استعدادهای ما است، ما نیازهای استعداد متنوع را در دوره های مختلف در حال توسعه خود داریم. ما فضای توسعه و پلت فرم برای اعضای تیم ما را فراهم می کنیم.


مدیریت عملیات

مدیریت سازمان:

ساختار سازمانی تخت و ساختار واحد کسب و کار، بهره وری بالا برای نفع مشتریان.

مدیریت کیفیت محصول:

سیستم مدیریت کیفیت ISO. با کنترل دقیق کیفیت داخلی ما اطمینان حاصل می کنیم که کیفیت محصول با استانداردهای بین المللی برابری می کند یا فراتر از رقبای خود. به این طریق، ما مزایای رقابتی را برای مشتریانمان ایجاد می کنیم.

حالت عرضه نقطه

اکثر محصولات ما از انبارها، انبار 2000 متر مربع در دسترس هستند تا عرضه محصولات سریع تولید را در اختیار شما قرار دهند. و تدارکات با کارآیی بالا برای کمک به مشتریان، زمان کمتری را در بر می گیرد و فرصت را به دست می آورند

مدیریت زنجیره تامین:

سیستم زنجیره تامین حرفه ای:

تجربه غنی در ممیزی و ارزیابی تامین کننده. تجربه عملی در ممیزی تامین کننده، توانایی ادغام قوی میان صنعت. برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان و ارائه راه حل های گسترده ای از محصولات صنعتی به مشتریان ارائه می دهد و محصولات سخت را برای یافتن بر اساس پیشرفته ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ارائه می دهد.

دسته بندی های فراوان:

استیک به ادغام عمودی و سری یکپارچه سازی افقی.

پشتیبانی فنی قوی: ما در تعداد زیادی از منابع مالی تحقیق و توسعه برای توسعه محصولات جدید سرمایه گذاری می کنیم. با توانایی طراحی و توانایی طراحی و توانایی فنی و الزامات فنی به خوبی نسبت به سایر رقبا، ما به تدریج پشتیبانی فنی قوی از تولید کنندگان (بنیانگذاران ما) ایجاد کردیم.

توانایی بازاریابی:

توانایی بازاریابی جهانی: اعضای تیم فروش ما با تجربه و دانش محصولات و عملیات معامله شناخته می شوند، تمام اعضای تیم ما حرفه ای و مستحکم در موقعیت خود هستند.

توانایی پیش بینی بازار: تقاضای مشتریان سرب و ایجاد فرصت برای مشتریان برای به دست آوردن سهم بازار.

OWO بین المللی: O wo hat o ptimized

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : OWO

تعداد کارمندان : 20~80

فروش سالانه : 5000000-6000000

سال تاسیس : 2017

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

OWO INTERNATIONAL یک شرکت سرمایه گذاری مشترک VC توسط سه شرکت تولیدی در سال 2017 است. ما دارای سیستم مدیریت کامل و خط تولید بالغ با بیش از 8 سال تجربه. OWO INTERNATIONAL با تمرکز بر ادغام منابع، ارتقاء بازاریابی متمرکز و مدیریت حرفه ای کسب و کار، مشتری را دریافت محصولات قابل اعتماد و تجربه خدمات با کیفیت کارآمد.

OWO: ارائه چه بهینه شده است

در آینده شما مشتری ارزشمند ما در درخت هفتم ما خواهید بود

خدمات شرکت

تحقیق و توسعه:

مهندسین و تکنسین های OWO در توسعه محصولات الکترونیکی صنعتی، مانند رانندگان و کنترل کننده های موتور بدون موتور بدون درز، موتورهای راننده و کنترل کننده های پله ای، محصولات بدون موتور DC، منبع تغذیه صنعتی خاص، محصولات الکترونیکی خودرو و دیگر راه حل های کنترل اتوماتیک، تجربه می کنند.

تضمین کیفیت

OWO یک سیستم مدیریت کیفیت ایجاد کرده که مطابق با الزامات ISO 9001 است.

هر مدار چاپی قبل از مونتاژ یا تحویل آزمایش خواهد شد.

راه حل های مشتری

مشتریان ما OEM ها هستند که نیاز به چالش برانگیز دارند و خواستار راه حل های نوآورانه و پیشرفته هستند.

ما راه حل طراحی اتوماتیک ماشین کامل، کنترل راه حل سیستم، سخت افزار و نرم افزار را ارائه می دهیم.

شرکت تیم

ما 8 نفر از مهندسین حرفه ای داریم شامل 2 مهندس مهندسی صنایع الکترونیک، 2 مهندس نرم افزار الکترونیک، 2 مهندس برق و 2 مهندس صنایع به عنوان حمایت قوی ما از تکنولوژی است. ما ارائه محصولات گسترده ای از محصولات صنعتی توسعه الکترونیکی.

ما دارای 6 بخش عملکردی از جمله بخش بازرگانی بین المللی، بخش مهندسی، بخش خرید، بخش کنترل کیفیت، بخش تدارکات و بخش مالی است، بنابراین ما سیستم مدیریت کامل و محصولات قابل اعتماد را برای مشتریانمان بیشتر راضی هستیم، بیشتر از انتظارات.

تماس

نشانی: خیابان شماره 8 تیانسان، شهر چانگجو، جیانگ سو، چین

آدرس کارخانه:No.28 جاده Shunyuan، شهر Changzhou، جیانگ سو، چین و No.1199 جاده Yunpin، Jiading منطقه، شانگهای، چین